SMART GARDEN
Kontakt O nas Realizacje Sklep
Sklep Realizacje O nas Kontakt


O Smart Garden

Idea naszych działań

W dzisiejszych czasach przy szybko rosnącej świadomości społeczeństwa i rozwoju cywilizacji coraz bardziej zwracamy uwagę na ekologię i zdrową żywność, które stały się modne i są wdrażane w coraz to więcej dziedzin naszego życia. Zdrowe odżywianie i ekologia obecnie mają olbrzymi wpływ na rozwój wszystkich gałęzi gospodarki. Są one używane w celach marketingowych. Obecnie nie ma skuteczniejszego sposobu na unowocześnienie wizerunku firmy lub domu niż połączenie z naturą.


Rozwiązania wertykalne

Ogrody wertykalne są najnowocześniejszą formą designu. To bezsprzecznie jeden z niemijających trendów w aranżacji nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Mogą być również z powodzeniem wykorzystywane podczas różnego rodzaju eventów i targów. Mobilne zielone ściany to najszybsze, najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie aby nadać przestrzeni charakteru, prestiżu, podnieść walory estetyczne oraz stworzyć wyjątkowy mikroklimat.


Click & Grow
Inteligentne ogrody domowe

Zdrowa żywność jest obecnie nieodzowną częścią naszego życia. Ogrody Smart Garden marki Click & Grow zapewnią nam świeżość i naturę w zasięgu ręki, a ich nowoczesny design idealnie nadaje się do zmiany wizerunku czy wystroju pokoju, kuchni czy biura.


Korzyści płynące z użycia naszych systemów ogrodów wertykalnych to:

mobilność, a co za tym idzie i elastyczność
prosta i szybka instalacja
automatyczny system nawadniania oraz zapotrzebowanie na wodę ograniczone do minimum
szeroki wybór roślin oraz kolorystyki kompozycji
żywy mebel lub naturalna ścianka działowa – doskonała w przestrzeni biurowej